State of Decay 3 z zapowiedzią na Xbox Showcase 2024? Znany dziennikarz może sugerować coś graczom

State of Decay 3

Xbox Showcase to prezentacja, na którą czekają wszyscy fani Zielonych, a w tym 2024 roku może być ona niezwykle interesująca. W jej trakcie prawdopodobnie poznamy daty premier takich tytułów jak Avowed czy nowy Indiana Jones, a ostatnio pojawiły się plotki, że na pokazie zagościć ma również Gears 6. To jednak nie koniec spekulacji, bo słowa dziennikarza Jeza Cordena mogą delikatnie sugerować, że kolejną grą, która się wtedy pojawi będzie lekko już zapomniane State of Decay 3.

State of Decay 3 na Xbox Showcase 2024? Fani doszukują się zapowiedzi gry w słowach dziennikarza

State of Decay 3 — zwiastun

State of Decay to seria trzecioosobowych gier typu survival horror od Xbox Game Studios. Dwie pierwsze części o przetrwaniu apokalipsy zombie zostały dość ciepło przyjęte przez graczy i choć nie okazały się wielkimi hitami, to znalazły swoją grupę odbiorców. W 2020 roku fani otrzymali pierwszy i do tej pory jedyny zwiastun State of Decay 3 i choć minęło od tamtego momentu już prawie 4 lata, to twórcy nie podzielili się szczegółami dotyczącymi produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nadzieję fanów State of Decay rozbudził rok temu Matt Booty z Microsoftu, który w wywiadzie dla Giant Bomb zapowiedział, że trzecia część serii o walce z zombie zostanie zapowiedziana w 2024 roku. I choć na razie oficjalnych wiadomości brak, to gracze zaczęli doszukiwać się pewnych znaków.

Dziennikarz Jez Corden WindowsCentral skomentował w serwisie X/Twitter doniesienia, jakoby Gears 6 miało pojawić się na Xbox Showcase. Mężczyzna zasugerował, że nie jest to jedyna gra, która może zostać wtedy zaprezentowana.

Nie mogę się doczekać premiery Gears 6 na czerwcowej prezentacji Xbox Showcase, ale jest jeszcze jedna gra, o której stanie jestem niesamowicie podekscytowany możliwością dowiedzenia się czegoś więcej.

Jez Corden w serwisie X/Twitter

Uwagę internautów przykuło użyte przez dziennikarza słowo „state”, które ma być sugestią, że chodzi właśnie o State of Decay 3. Choć te spekulacje mogą wydawać się bardzo mocno naciągane i wyolbrzymiane przez fanów, to należy pamiętać, że Corden był zawsze bardzo dobrze poinformowany w tematach Xboxa oraz Microsoftu, co może sugerować, że coś jest na rzeczy.

Mimo wszystko zalecamy patrzeć na ten komunikat z pewnym dystansem i zdrowym rozsądkiem. Jeśli interesuje Was State of Decay 3 to spokojnie wypatrujcie oficjalnych informacji oraz pokazu Xbox Showcase. Dajcie znać, czy czekacie na ten tytuł.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.