Jeden z większych hitów Xboxa zadebiutuje w już 2025 roku?! Nowe wieści dają wielkie nadzieje

Xbox

Ostatni Xbox Games Showcase dał pecetowcom oraz posiadaczom Xboxów niemałe powody do zadowolenia. Zapowiedziano wiele intrygujących gier, a spośród nich wyróżnić można State of Decay 3, które rozgrzało wielu fanów marki, choć nie ujawniono jeszcze oficjalnej daty premiery. Możliwe jednak, że nastąpi to prędzej, niż niektórzy mogli zakładać.

State of Decay 3 może zadebiutować już w 2025 roku

Podcast The Xbox Two

Branżowy dziennikarz — Jez Corden — w podcaście The Xbox Two, stwierdził, że Microsoft wraz z Undead Labs planują wydać State od Decay 3 jeszcze w 2025 roku. Są to jednak informacje, których nie sposób potwierdzić w żaden sposób, bo ani Undead Labs, ani sam producent Xboxów nie dali chociażby znaku, aby coś takiego było na rzeczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie można jednak wykluczyć, że jest to odgórnie założony termin, który jednocześnie nie jest dla deweloperów obligatoryjny i zostanie zmieniony w razie, gdyby deweloperzy potrzebowali więcej czasu. W końcu zgodnie z informacjami z maja tego roku, prace nad tym tytułem idą bardzo dobrze, a potwierdzeniem jest oczywiście zwiastun na Xbox Games Showcase 2024.

Mimo że Corden wielokrotnie trafnie przewidywał kolejne ruchy studiów należących do Microsoftu, tak nadal warto mieć wobec tych doniesień pewien dystans. Nawet jeśli na ten moment jest świetnie poinformowany, tak nie da się przewidzieć ewentualnych obsuw. Jeśli jednak wszystko się sprawdzi, to czeka nas naprawdę rewelacyjny 2025 rok w wykonaniu Microsoftu.

Źródło: YouTube: Rand al Thor 19

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.