Cyberpunk 2077 i Dying Light 2 z nominacjami do Steam Awards 2022! Głosowanie rusza już dziś wieczorem

Steam Awards 2022 Game of the Year

Już dziś – 22 grudnia – o 19:00 czasu polskiego ruszy głosowanie Steam Awards 2022. We wspomnianym plebiscycie gracze wybiorą najlepsze produkcje, które zadebiutowały na platformie Valve w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Na oficjalnej stronie wydarzenia pojawiły się nominacje we wszystkich 11 kategoriach. Okazuje się, że szansę na wyróżnienie mają m.in. Cyberpunk 2077 oraz Dying Light 2: Stay Human.

Ujawniono listę gier nominowanych do Steam Awards 2022

Najnowsza produkcja Techlandu powalczy o tytuł „Gry roku”. Niestety dzieło rodzimego dewelopera nie będzie miało łatwego zadania, ponieważ we wspomnianej kategorii nominowano również takie tytuły jak Elden Ring, Call of Duty: Modern Warfare 2, God of War (2018) oraz Stray.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wspomniany Cyberpunk 2077 ma natomiast szansę na zdobycie nagrody w kategorii „Owoc miłości”, do której nominowano najlepiej wspierane produkcje. Grze CD Projekt RED na drodze do zwycięstwa stoją jednak takie tytuły jak Dota 2, Project Zomboid No Man’s Sky oraz Deep Rock Galactic.

Zobacz też: Najlepsze gry akcji

Jeśli chcecie wziąć udział w głosowaniu Steam Awards 2022, to zajrzyjcie pod ten adres dziś o 19:00 czasu polskiego. Wyniki zostaną opublikowane 3 stycznia 2023 roku o 18:00. Za oddanie głosu w każdej kategorii użytkownicy platformy Valve otrzymają jedną losową kartę kolekcjonerską Nagród Steam.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.