Steam Deck to szalenie wszechstronny sprzęt — w co grają jego posiadacze?

Steam Deck

W sieci można natrafić na zestawienie najpopularniejszych pozycji na platformie Steam Deck. Przenośny substytut komputera pozwala na zabawę w naprawdę różnorodnych tytułach. Niektóre z gier są pod niego wręcz skrojone!

Najpopularniejsze gry na Steam Deck’a

And just like that, August is over! Taking a quick look back, here are the top games on Steam Deck for the past month, sorted by total hours played. pic.twitter.com/FuDRLh2XaO

— Steam Deck (@OnDeck) August 31, 2022

And just like that, August is over! Taking a quick look back, here are the top games on Steam Deck for the past month, sorted by total hours played. pic.twitter.com/FuDRLh2XaO

— Steam Deck (@OnDeck) August 31, 2022

Pierwsze dwie pozycje z rankingu, czyli Vampire Survivors oraz Cult of the Lamb to produkcje idealnie wpasowujące się w ideę przenośnej maszynki do grania. Zaskakuje (a może i nie?) ostatnie miejsce podium, czyli Elden Ring. Ciekawe, czy tak gigantyczna gra od From Software naprawdę stanowi rozrywkę np. w czasie podróży, czy użytkownicy zwyczajnie są ciekawi tego, jak Steam Deck sobie z nią poradzi.

Pełen ranking najpopularniejszych gier na Steam Deck prezentuje się następująco:

  1. Vampire Survivors
  2. Cult of the Lamb
  3. Elden Ring
  4. Marvel’s Spider-Man Remastered
  5. Stardew Valley
  6. No Man’s Sky
  7. Hades
  8. Multiversus
  9. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
  10. Monster Hunter Rise

Zobacz też: Jaki procesor do gier kupić?

Na pewno cieszy fakt, że Steam Deck wspiera szeroką gamę gier, wśród których znaleźć można produkcje kojarzone niemal wyłącznie z „dużymi” platformami. Oczywiście takie zestawienie nie mogło obyć się bez perełki w postaci Skyrima. Coś sugeruje, że tytuł ten będzie z graczami jeszcze przez długie lata.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z