Aż 5 z 10 najbardziej pożądanych gier na Steamie trafi do Xbox Game Pass! Na liście dwie polskie produkcje

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass zyskał ostatnio sporo wartościowych gier, ale na tym nie koniec. Potwierdza to nawet wishlista Steama. Aż połowa z 10 najbardziej pożądanych gier na platformie Valve trafi bowiem również do abonamentu Sony.

5 z 10 najpopularniejszych gier na liście życzeń Steama trafi do Xbox Game Pass

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Trzeba przyznać, że w przyszłości czeka nas naprawdę potężne wzmocnienie Xbox Game Pass. Wystarczy, że spojrzymy na listę życzeń Steama, która jest przygotowywana przez portal SteamDB.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Widać tam, że aż 5 z 10 gier znajdujących się na szczycie wishlisty trafi również do Xbox Game Pass. Są to kolejno Manor Lords, Hollow Knight: Silksong, Frostpunk 2, Ark 2 i Stalker.

Na szczególne wspomnienie zasługuje pierwszy z powyższych tytułów, jako że jest on przygotowywany przez naszego rodaka. Warto więc wspomnieć, że biorąc pod uwagę powyższe zestawienie, Manor Lords to druga najbardziej wyczekiwana pozycja na Steamie, gdzie ustępuje jedynie Hadesowi 2.

Drugą polską grą jest tutaj Frostpunk 2. Całkiem niedawno ogłoszono, że produkcja ta także znajdzie się w ofercie Xbox Game Pass, co jest skutkiem umowy 11 bit studios i Microsoftu.

Naturalnie pozostałe tytuły zapowiadają się równie ciekawie. Nie pozostaje nam już więc nic innego, niż tylko czekać na ich rychły debiut w abonamencie „Zielonych”.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.