Valve właśnie ogłosiło Steam Next Fest. Firma pozwoli ograć dema setek gier

Summer Next Fest czerwiec 2023

Sezon na wydarzenia związane z branżą gamingową trwa w najlepsze. Wczoraj rozpoczęła się jedna z większych imprez, czyli Summer Game Fest, a na horyzoncie majaczy już Xbox Games Showcase czy Ubisoft Forward. Do tego dość zacnego grona dołączyło Valve ogłaszając kolejny event z cyklu Steam Next Fest!

Valve ogłasza kolejną edycję Steam Next Fest

Steam Next Fest — ogłoszenie

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Valve kolejna edycja Steam Next Fest rozpocznie się już 19 czerwca 2023 roku o godzinie 19:00. Wydarzenie trwać będzie przez tydzień, a więc do 26 czerwca 2023 roku. Przez cały ten czas będziemy mieli okazję uczestniczyć w transmisjach z udziałem deweloperów tworzących gry obecne na evencie.

Jak na Steam Next Fest przystało, w trakcie całego wydarzenia będziemy mogli przetestować setki wersji demonstracyjnych gier i być może przekonać się do zakupu.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Już w samym materiale Valve ujawniło część gier, które dostępne będą podczas tego eventu i tak dowiedzieliśmy się, że będziemy mogli przetestować takie pozycje jak chociażby Warhaven, Pacific Drive czy Ugly.

Warto przypomnieć, że podczas poprzedniej edycji tego wydarzenia niemałe sukcesy święciła zupełnie nieznana wcześniej gra — Dark and Darker, która okazała się niezwykle wciągającym dungeon crawlerem. Czy tym razem społeczność odkryje podobną perełkę? Czas pokaże.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.