Steelrising przetestuje umiejętności każdego gracza. Twórcy Greedfall pokazują swoje oczko w głowie

Steelrising

Ostatnią grą studia Spiders było Greedfall. To dość klasyczny RPG z wieloma archaicznymi rozwiązaniami, które z pewnością przypadły do gustu starszym odbiorcom, wychowanym na produkcjach sprzed kilkunastu lat. Deweloperzy rozwijają Greedfall 2, ale przed premierą owego tytułu zagramy również w Steelrising.

REKLAMA

Steelrising wygląda bardzo dobrze i zapewni spore wyzwanie

Steelrising – gameplay

Steelrising, podobnie jak wyżej wymieniona gra, to RPG akcji. Trafimy do alternatywnej wersji Paryża, gdzie zmierzymy się z wieloma robotami służącymi królowi Ludwikowi XVI. Największy nacisk postanowiono na dokładną eksplorację (świat nie będzie aż tak otwarty i ogromny, jak przy Greedfall) oraz wymagającą walką – mówi się wręcz o starciach rodem z podgatunku soulslike.

Na Nacon Connect 2022 ujawniono kolejne urywki gameplayu. Ukazują one przede wszystkim zręcznościowe i jednocześnie zjawiskowe starcia z maszynami (wielkimi, jak i mniejszymi bossami), które tylko utwierdzają w przekonaniu, że ukończenie Steelrising nie będzie należeć do najprostszych zadań.

Sprawdź także: Najważniejsze informacje o Nvidia GeForce Experience

Premiera Steelrising jest zapowiedziana na 8 września 2022 roku. Produkcja powstaje od początku z myślą o obecnej generacji, co oznacza, iż pojawi się wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PS5 i Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!