Steelrising na zwiastunie prezentującym lokacje. Ruszyły zamknięte beta testy gry

Steelrising

Premiera Steelrising zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Spiders dzielą się kolejnymi materiałami ze swojej produkcji. Na początku lipca opublikowano kilka fragmentów rozgrywki ze wspomnianego tytułu, a tymczasem dziś twórcy udostępnili nowy materiał promocyjny, który skupia się na prezentacji lokacji.

REKLAMA

Nowy zwiastun Steelrising zabiera graczy na wycieczkę po Paryżu

Steelrising – zwiastun

Akcja Steelrising rozgrywa się w alternatywnej wersji Paryża w czasach rewolucji francuskiej. Na powyższym zwiastunie zaprezentowano natomiast kilka poziomów, z których będzie składać się wspomniane miasto. W materiale nie brakuje też fragmentów rozgrywki, prezentujących starcia z oponentami.

Warto także dodać, że dziś rozpoczęły się zamknięte testy nadchodzącej produkcji twórców GreedFall skierowane do graczy, którzy zdecydowali się na złożenie zamówienia przedpremierowego. Beta Steelrising trwa do 7 września, a w jej trakcie użytkownicy sprawdzą dwie pierwsze lokacje.

Zobacz też: Czy gry z PS4 działają na PS5?

Steelrising zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach już 8 września, czyli dokładnie za 2 tygodnie. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sprawdzić najnowszą produkcję studia Spiders.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!