Stellar Blade – poznaliśmy czas gry. Wiemy, ile zajmie ukończenie nadchodzącego exa PS5

Stellar Blade

Stellar Blade to nadchodząca produkcja od koreańskiego studia Shift Up, zmierzająca ekskluzywnie na PS5. Ostatnio informowaliśmy o ilości wersji językowych, które będą dostępne w produkcji, a dziś internet obiegła informacja o czasie rozgrywki w tym tytule. Gracze mogą szykować się na całkiem długą przygodę.

Stellar Blade zapewni całkiem sporo godzin zabawy

Zwiastun Stellar Blade

Reżyser gry, Kim Hyeong-tae zdradził, że ukończenie głównego wątku fabularnego w Stellar Blade powinno zająć około 25 godzin. Z kolei gracze, którzy chcą wycisnąć z pozycji ostatnie soki i przejść ją na 100%, będą musieli poświęcić od 30 do 50 godzin.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto reżyser wspomniał również o przyczynach, przez które premiera gry została przesunięta o około pół roku. Opóźnienie spowodowane zostało procesem chęci dopieszczenia produkcji tak, aby jej stan był jak najlepszy po wypuszczeniu tytułu w ręce graczy.

Nie pozostaje więc nic innego jak oczekiwać daty premiery, aby osobiście sprawdzić jakość produkcji koreańskiego studia Shift Up. Stellar Blade zadebiutuje 26 kwietnia 2024 roku, ekskluzywnie na konsolę PS5.

Źródło: Gaming Bolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.