Stellar Blade na nowym gameplayu! Tak wygląda wersja demo gry

Stellar Blade

Demo Stellar Blade ukaże się już na dniach. Warto więc przyjrzeć się, co twórcy przygotowali dla graczy w ramach wersji demonstracyjnej. Wygląda bowiem na to, że ta będzie dosyć obszerna.

Stellar Blade – gameplay z wersji demo

Stellar Blade – gameplay z wersji demo

Stellar Blade debiutuje już w przyszłym miesiącu, a wcześniej gracze będą mogli zapoznać się z demo gry. Ta pojawi sie już 29 marca.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na powyższym gameplayu widzimy, że wersja demonstracyjna zaoferuje graczom możliwość zapoznania się z wieloma mechanikami gry. To oczywiście przede wszystkim akcja oraz walka, które są dynamiczne i opierają się na potyczkach z bossami lub większą liczbą mniejszych przeciwników.

Poza tym widzimy też drobny element eksploracji. Dla przykładu, w grze będziemy odnajdować specjalne kody, które umożliwią nam przejście do dalszej sekwencji.

Generalnie trzeba przyznać, że graficznie Stellar Blade stoi na wysokim poziomie. Animacje również są płynne, więc pod tym względem Shift Up odwaliło kawał dobrej roboty.

Przypomnijmy, że pełna wersja Shift Up pojawi się na półkach sklepowych 26 kwietnia 2024 roku. Tytuł ten trafi na razie wyłącznie na PS5, później przewidywana jest również premiera wersji na PC.

Źródło: YouTube / Game Informer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.