Wiemy, kiedy spadnie embargo na recenzje Stellar Blade. Twórcy nie boją się opinii recenzentów

Stellar Blade

W obliczu braku nowych zapowiedzi od Sony Stellar Blade to jeden z najciekawszych tytułów ekskluzywnych tego roku na PS5. Posiadacze tej konsoli mogą być spokojni, że jej twórcy nie boją się recenzji. Embargo na nie spadnie bowiem dosyć szybko.

Recenzje Stellar Blade pojawią się 24 kwietnia

Do premiery Stellar Blade coraz bliżej. Zaufany dziennikarz Tom Henderson przekazał nam więc, kiedy możemy spodziewać się recenzji gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Spieszymy poinformować, że embargo na recenzje Stellar Blade spadnie już 24 kwietnia. Oznacza to, że zapoznamy się z szeregiem opinii na temat tej produkcji bardzo wcześnie, bo aż na 2 dni przed zaplanowaną na 26 kwietnia premierą.

Wydaje się, że na tę wszystko jest już gotowe. Ostatnio dowiedzieliśmy się bowiem, że gra osiągnęła już złoty status. Zapewne teraz jej twórców czekają ostatnie szlify, aby wszystko było gotowe na jej debiut.

Ponadto warto zakomunikować, że Stellar Blade będzie dostępne do pobrania już 19 kwietnia. Rozmiar gry wyniesie około 30 GB.

Przypomnijmy, że Stellar Blade na razie pozostanie tytułem ekskluzywnym dla PS5. Premiera na PC również jest planowana, ale nie wiemy jeszcze, kiedy się wydarzy.

Źródło: Twitter / Tom Henderson

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.