Stellar Blade numerem 1 na ważnym rynku! Kolejny udany exclusive PlayStation 5

Stellar Blade

Studio Shift Up ma powody do zadowolenia. Stellar Blade zostało wysoko ocenione przez branżowe media, a opinie recenzentów podziela zdecydowana większość graczy. Mimo że Sony nie ujawniło konkretnych wyników sprzedaży, to doniesienia z poszczególnych rynków napawają optymizmem.

Stellar Blade hitem sprzedaży w Wielkiej Bryatnii

Stellar Blade
Stellar Blade

Kontrowersje związane z wyglądem głównej bohaterki nie odwiodły posiadaczy PlayStation 5 od ruszenia na zakupy.

Jak wynika z danych zebranych przez agencję badawczą GfK, Stellar Blade w ubiegłym tygodniu było najchętniej kupowaną grą w Wielkiej Brytanii.

Tego samego dnia zadebiutowała także kolejna odsłona tenisowego cyklu od 2K, której udało się zająć 3. miejsce w opublikowanym zestawieniu.

Najchętniej kupowane gry w UK (w tygodniu zakończonym 27 kwietnia 2024 r.):

  1. Stellar Blade
  2. Mario Kart 8 Deluxe
  3. TopSpin 2K25
  4. Hogwarts Legacy
  5. Super Mario Bros. Wonder
  6. Minecraft
  7. WWE 2K24
  8. Princess Peach: Showtime!
  9. Grand Theft Auto V
  10. Forza Motorsport

Kolejne nowości poradziły sobie nieco gorzej. Sand Land uplasowało się na 16. pozycji, a Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes znajdziemy na odległym, 27. miejscu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.