Stellar Blade na pierwszych recenzjach! PS5 dostało kolejny hit

Stellar Blade recenzje

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś spadło embargo na recenzje Stellar Blade. Pierwsze opinie pojawiły się więc już w sieci. Można uznać, że jest bardzo dobrze.

Pierwsze recenzje Stellar Blade

Zwiastun Hellar Blade

Dziś kolejny ciekawy dzień dla posiadaczy PS5. Stellar Blade – na razie tytuł ekskluzywny tej konsoli – doczekał się swoich pierwszych recenzji. Świadczą o tym ich średnie, gdzie na portalu Metacritic wynosi ona 82, a na OpenCritic grę poleca aż 97% krytyków.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co więc zachwyciło recenzentów Stellar Blade? Tutaj wyróżnia się świetny system walki oraz interesujący świat, w którym jest wiele do zrobienia. Ponadto oceniający odnieśli się przychylnie do zestawu umiejętności bohaterki, wydajności gry oraz jej ścieżki dźwiękowej.

Z kolei jeśli chodzi o minusy, podkreślono przede wszystkim dosyć wątłą fabułę produkcji i niespójne tempo narracji. Ponadto dla niektórych irytujące okazały się sekcje platformowe.

Przykładowe recenzje Stellar Blade:

  1. TechRadar Gaming – 4,5/5
  2. Screen Rant – 4,5/5
  3. God is a Geek – 9/10
  4. Game Informer – 8,75/10
  5. CGMagazine – 8,5/10
  6. PlayStation Universe – 8,5/10
  7. GameSpot – 8/10
  8. Push Square – 8/10
  9. IGN – 7/10
  10. VideoGamer – 6/10

Jak więc widać, twórcy Stellar Blade mogą być naprawdę dumni ze swojego dzieła. Przypomnijmy, że zadebiutuje ono już za dwa dni – 26 kwietnia 2024 roku. Na razie pojawi się wyłącznie na PS5, potem również na PC.

Źródło: Metacritic, OpenCritic

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.