Stellar Blade będzie regularnie otrzymywać nową zawartość. Twórcy prezentują plany dotyczące gry

Stellar Blade

Dzisiaj informowaliśmy o świetnej sprzedaży Stellar Blade, oraz możliwym porcie gry na PC. Jakiś czas temu z kolei internet obiegła informacja o szykowanych dodatkach do gry. Tymczasem twórcy przedstawili szczegółowy plan działania w kwestii rozszerzeń do przygód Eve.

Stellar Blade stale rozwijane przez twórców

Na panelu prasowym poświęconym między innymi Stellar Blade, twórcy gry przedstawili plan na rozwój swojego dzieła. Przygody Eve już niebawem zostaną wzbogacone o tryb Boss Rush oraz oczekiwane Photo Mode. Ponadto produkcja otrzyma także dlc oparte na współpracy z innym IP. Co jednak najważniejsze, w planach jest także duże DLC oraz ewentualny sequel.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wszystkie dodatki wymienione powyżej, z wyjątkiem DLC i kolejnej części gry, pojawią się jeszcze w tym roku. Fani produkcji koreańskiego studia nie mogą zatem narzekać na nudę. Ewidentnie także widać, że twórcy gry, zachęceni jej sporym sukcesem, coraz intensywniej inwestują w rozwój IP.

A Wy graliście w Stellar Blade? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.