Do Stellar Blade trafi jeszcze masa dodatkowej zawartości! Koreański deweloper rozważa sequel

Stellar Blade

Stellar Blade to dla wielu jeden z bardziej nieoczywistych hitów 2024 roku i nawet jeśli mowa o tytule ekskluzywnym dla PS5, tak popularność przygód Eve zdecydowanie wykracza poza te ramy. Ostatnio nawet doczekaliśmy kolejnej sporej aktualizacji, która dodaje do gry nie tylko kilka nowych kostiumów, ale też interesujący tryb opierający się tylko na walkach z bossami. Najnowsze informacje prosto od deweloperów wskazują, że nie zamierzają oni poprzestawać rozwoju swojego dzieła i gracze mogą spodziewać się jeszcze wielu atrakcji.

Twórcy Stellar Blade snują już plany na kolejne aktualizacje i sequel

W wywiadzie udzielonym dla portalu Famitsu (via Genki) dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat dalszych planów studia Shift Up względem Stellar Blade. Okazuje się, że deweloperzy aktualnie opracowują tryb fotograficzny, na który nadal czeka całkiem sporo graczy. Dodatkowo w przygotowaniu jest kilka nowych strojów, a długoterminowa strategia zakłada dość konkretny plan aktualizacji, które mają „dać sporo frajdy”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Brzmi to bardzo ciekawie, bo najwidoczniej Koreańczykom zależy na maksymalnym wykorzystaniu potencjału, który oferować może przygoda Eve. To zaś oznacza jeszcze więcej atrakcji, przy których będzie można spędzać w tym tytule jeszcze więcej czasu, a tego właśnie życzyłby sobie chyba każdy z nas.

Stellar Blade
Stellar Blade

W trakcie wywiadu deweloperzy kolejny raz podkreślili też, że cieszy ich pozytywny odbiór Stellar Blade i najwidoczniej obrane przez nich założenia miały sens. Co więcej, studio rozważa stworzenie kolejnej części i z tego też powodu bacznie obserwują reakcje graczy, aby wiedzieć, czym kierować się w przypadku sequela. Nie są to może zdecydowane deklaracje, ale zawsze jakaś podstawa do tego, aby zakładać, że kiedyś koreańskie studio znowu nas zaskoczy.

Ogólna postawa Shift Up może się podobać, zwłaszcza że do sukcesu swojej gry podchodzą oni z pewną pokorą. Jeśli w kolejne gry okażą się tak samo udane, to być może będzie to kolejne wielkie studio, które będziemy mogli stawiać jako wzór i punkt odniesienia. Chyba warto trzymać kciuki, bo dobrych produkcji nigdy dość!

Źródło: Twitter/X: Genki

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.