Stellar Blade przekroczyło oczekiwania twórców! Już myślą nad kontynuacją

Stellar Blade

Recenzje Stellar Blade wypadły świetnie, a gra okazała się hitem. Nic więc dziwnego, że udało jej się przekroczyć oczekiwania twórców. Ci rozważają już nawet możliwość stworzenia jej kontynuacji.

Stellar Blade przekroczyło oczekiwania finansowe twórców

Stellar Blade było jednym z najciekawszych tegorocznych tytułów ekskluzywnych na PS5, więc nic dziwnego, że gra przyciągnęła sporo fanów. Potwierdzają to sami jej deweloperzy, którzy zdradzili nam, że przekroczyła ona ich oczekiwania finansowe.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co więcej, Shift Up ma już myśleć nad stworzeniem jej kontynuacji. Ponadto firma myśli też o PC-towym porcie pierwszej odsłony, choć nie znamy w tej kwestii żadnych konkretów.

Z innej beczki warto zaznaczyć, że twórcy planują także skupić się na nowej marce, co ma nastąpić w 2025 roku. Na razie pracują oni nad projektem „Witches”.

Ponadto Shift Up ujawniło nam, że ich następny tytuł będzie cross-platformowym (PC, konsole i mobile) RPG akcji osadzonym w tematyce miejskiego science-fiction. Niestety także i w tym przypadku musimy uzbroić się w cierpliwość.

Wygląda więc na to, że Stellar Blade otworzyło przed deweloperami naprawdę szerokie drzwi. Niezaprzeczalny sukces gry z pewnością pozwoli im na projektowanie większych produkcji, które trafią do jeszcze większej liczby fanów.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.