Still Wakes the Deep już dostępne do pobrania! Hołd dla BIoShocka już wkrótce w Game Passie

Still Wakes the Deep

Still Wakes the Deep to zdecydowanie jedna z najciekawszych premier czerwcowego Xbox Game Pass. Poinformujmy więc, że jest już ona dostępna do pobrania. Jej debiut jest przewidziany na dniach.

Still Wakes the Deep – preload na Xboxach Series X|S

Still Wakes the Deep na pewno przypadnie do gustu fanom BioShocka. Gra jest jego swego rodzaju duchowym spadkobiercą, co widać na wszelkich dostępnych z niej materiałów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazało się, że dziś nadeszła dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcieli przetestować tę produkcję. Jest ona bowiem już dostępna do pobrania na Xboxach Series X|S.

Jej rozmiar jest bardzo zadowalający. Na konsolach MIcrosoftu wynosi bowiem zaledwie 9,33 GB.

Przypomnijmy, że produkcja ta trafi nie tylko na Xboxy i do Game Passa. Poza tym zadebiutuje też bowiem na PC i PS5, a wydarzy się to już 18 czerwca 2024 roku.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.