Still Wakes the Deep w pudełku tylko na PS5. Gra z Game Passa nie doczeka się fizycznego wydania na Xboxy

Still Wakes the Deep PS5

Still Wakes the Deep to jeden z najciekawszych tytułów, który trafi wkrótce do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już w czerwcu, ale pudełka doczeka się wyłącznie na PS5. Posiadacze Xboxów i PC będą musieli więc zadowolić się wyłącznie wydaniem digitalowym.

Still Wakes the Deep z wersją pudełkową na PS5

Zwiastun Still Wakes the Deep

Still Wakes the Deep będzie gratką dla fanów BioShocka. Gra zabierze nas na platformę wiertniczą, gdzie zbadamy tajemnicę zniknięcia jej załogi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Od dawna wiemy, że gra znajdzie się w ofercie Xbox Game Pass. Niestety wygląda na to, że i tak jej xboxowe wydanie nie doczeka się wersji pudełkowej.

Still Wakes the Deep pojawi się bowiem w pudełku wyłącznie na PS5. Informacja ta dotarła do nas dziś.

Posiadacze innych platform będą mieli możliwość zakupienia tylko edycji cyfrowych produkcji. Warto przypomnieć, że ogółem pojawi się ona na PC, Xboxach Series X|S i właśnie PS5.

Jej data premiery zbliża się do nas nieubłaganie. Still Wakes the Deep zadebiutuje już 20 czerwca 2024 roku.

Źródło: Informacja prasowa

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.