Still Wakes the Deep na premierowym zwiastunie! Nowy horror za kilka dni trafi do Xbox Game Pass

Still Wakes the Deep Xbox Game Pass

Już w zeszłym tygodniu ruszył preload Still Wakes the Deep na konsolach Xbox Series X|S. Tymczasem debiut nowego horroru od studia The Chinese Room zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że deweloperzy postanowili zaprezentować graczom premierowy zwiastun swojej produkcji.

Nowy zwiastun Still Wakes the Deep przypomina o zbliżającej się premierze

Still Wakes the Deep – zwiastun premierowy

Premierowy zwiastun Still Wakes the Deep zaprezentowano w trakcie PC Gaming Show 2024. W materiale nie zabrakło ujęć z rozgrywki, dzięki którym gracze mogą zobaczyć, jak nowa produkcja twórców Amnesia: A Machine for Pigs prezentuje się w akcji. Trzeba przyznać, że gra zapowiada się naprawdę interesująco i ma szansę przypaść do gustu fanom horrorów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jesteś pracownikiem platformy wiertniczej walczącym o życie podczas szalejącego sztormu, w niebezpiecznym otoczeniu i na mrocznych, lodowatych wodach Morza Północnego. Wszystkie linie komunikacyjne zostały przerwane. Wszystkie wyjścia są nieczynne. Pozostaje tylko zmierzyć się z nieznanym zagrożeniem, które pojawiło się na pokładzie.

– informuje opis gry na Steam.

Na koniec warto przypomnieć, że Still Wakes the Deep zmierza nie tylko na konsole Xbox Series X|S, ale także na komputery osobiste oraz PlayStation 5. Nowa produkcja studia The Chinese Room zadebiutuje na wymienionych platformach już 18 czerwca 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana gra od momentu premiery dostępna będzie również w bibliotece Xbox Game Pass.

Źródło: PC Gamer

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.