Stormrite to obiecujące RPG inspirowane Skyrimem. Deweloper pyta, czy chcemy jego gry w Game Passie

Stormrite

Stormrite to niezwykle obiecująca gra indie, której główną inspiracją był Skyrim od Bethesdy. Produkcja jest stale rozwijana i wygląda coraz lepiej, a deweloperzy obiecują szereg fajnych mechanik. Ostatnio deweloper zadał graczom pytanie, czy ci chcą zobaczyć jego grę w Xbox Game Pass.

Stormrite w Xbox Game Pass? Zainteresowanie wydaje się spore

Stormrite zapowiada się naprawdę dobrze i czuć, że twórcy inspirowali się Skyrimem. Zdaniem niektórych graczy można też dostrzec pewne podobieństwa z Wiedźminem 3, zwłaszcza jeżeli chodzi o system walki. Gra nie ma jeszcze daty premiery, ale zadebiutuje ona na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S.

Przeczytaj też: Komendy CS GO

Niewykluczone, że Stormrite pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass, co sugeruje powyższy tweet. Twórca gry zadał graczom pytanie, czy ci zagraliby w jego produkcje, gdyby ta pojawiła się w subskrypcji Microsoftu. Odpowiedź społeczności jest niemal jednogłośnie pozytywna, więc jest spora szansa, że z czasem doczekamy się odpowiedniego ogłoszenia. A Wy sprawdzilibyście Stormrite w Game Passie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.