Stray najchętniej kupowaną grą na Xboxach! Kociarze zawładnęli konsolami „Zielonych”

Stray Xbox

Dopiero co wczoraj byliśmy świadkami premiery Stray na Xboxach. Na grę czekało wielu fanów, więc nic dziwnego, że w wielu krajach zawładnęła listami sprzedażowymi produkcji sprzedawanych na konsole „Zielonych”. Możemy więc uznać, że BlueTwelve Studio może celebrować kolejną udaną premierę swojego głośnego hitu.

Stray to teraz najczęściej kupowana gra na Xboxach w UK i USA

Zwiastun Stray

Hype był wysoki już od momentu zapowiedzi Stray na Xboxach. Gra pojawiła się pierwotnie na rynku w lipcu 2022 roku, ale przez około rok pozostawała tytułem ekskluzywnym konsolowo na PS4 i PS5.

No ale Xboxiarze nareszcie się doczekali i od jakichś 24 godzin Stray jest dostępny także dla nich. Wygląda na to, że charakterystyczny, rudy futrzak od razu zadomowił się w ich domach, bo opowiadająca o jego przygodach gra jest obecnie najczęściej kupowanym tytułem na konsolach Microsoftu w Wielkiej Brytanii i USA.

W Polsce produkcja także okazała się niezwykle popularna. W chwili pisania tego tekstu zajmuje w naszym kraju wysoką, 5. lokatę.

Zobacz też: Telefon z dobrym aparatem

Kup Stray

Tym samym Stray potwierdza, że jest zwyczajnie świetną grą. I nie ma co się temu za bardzo dziwić, bo już wcześniej zdobyła ona serca posiadaczy komputerów oraz konsol Sony.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.