Grono grywalnych postaci w Street Fighter 6 się powiększa! Już w maju do gry trafi znany wojownik

Street Fighter 6

Już w połowie marca zapowiedziano, że Akuma zmierza do Street Fighter 6. Wówczas poinformowano jednak tylko, że rzeczona postać pojawi się w najnowszej odsłonie popularnej serii bijatyk od Capcomu wiosną bieżącego roku. Teraz natomiast japońska firma ujawniła, kiedy dokładnie gracze będą mieli okazję wcielić się we wspomnianego wojownika.

Capcom ujawnił, kiedy Akuma trafi do Street Fighter 6

Street Fighter 6 – Akuma zwiastun

Zgodnie z przekazanymi informacjami Akuma zasili grono grywalnych bohaterów w Street Fighter 6 już 22 maja 2024 roku. Wraz ze wspomnianą datą Capcom udostępnił również gameplay trailer prezentujący umiejętności wspomnianej postaci. Gracze mają więc okazję sprawdzić, jak wojownik debiutujący w Super Street Fighter II Turbo z 1994 roku radzi sobie w najnowszej odsłonie popularnego cyklu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Akuma dostępny będzie dla wszystkich graczy Street Fighter 6, którzy posiadają Year 1 Character Pass lub Year 1 Ultimate Pass. Wraz ze wspomnianą postacią udostępniona zostanie także nowa aktualizacja. Zgodnie z zapowiedziami nadchodzący patch wprowadzi zmiany w balansie dla wszystkich bohaterów.

Na koniec warto przypomnieć, że gra Street Fighter 6 zadebiutowała na rynku w czerwcu 2023 roku. Najnowsza odsłona popularnego cyklu bijatyk dostępna jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.