Street Fighter 6 wkrótce z zamkniętą betą. Capcom zaprasza na testy bijatyki

Street Fighter 6

Już jakiś czas temu miłośnicy bijatyk mieli okazję obejrzeć ponad 20-minutowy gameplay z gry Street Fighter 6. Okazuje się jednak, że już niedługo fani gatunku będą mieli okazję samodzielnie zagrać we wspomnianą produkcją. Podczas trwających targów Tokyo Game Show firma Capcom ujawniła bowiem, kiedy odbędą się zamknięte beta testy nadchodzącej odsłony serii Street Fighter.

REKLAMA

Zamknięte beta testy Street Fighter 6 już w październiku

Street Fighter 6 – zwiastun zapowiadający testy beta

Zgodnie z informacjami przekazanymi na powyższym zwiastunie, zamknięta beta gry Street Fighter 6 odbędzie się w dniach 7-10 października. Możliwość sprawdzenia produkcji dostępna będzie zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Firma zapowiedziała również, że już w trakcie nadchodzących testów gra otrzyma wsparcie dla funkcji cross-play.

Do dyspozycji graczy oddanych zostanie 8 postaci, a beta ma na celu zarówno zebranie wrażeń od jej uczestników, jak i wykrycie różnego rodzaju błędów oraz problemów, by deweloperzy mogli się z nimi uporać przed premierą pełnej wersji gry. Zainteresowani mogą zgłaszać swoją chęć udziału w testach pod tym adresem.

Zobacz też: Gry na telefon

Street Fighter 6 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox Series X/S. Nowa odsłona popularnej serii bijatyk ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Capcom nie podzielił się jednak jeszcze dokładną datą premiery gry.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!