Street Fighter 6 na obszernej rozgrywce! Gameplay pokazuje zabawę w trybie World Tour

Street Fighter 6 Ryu

W zeszłym tygodniu posiadacze konsol Xbox otrzymali możliwość zapoznania się z wersją demonstracyjną Street Fighter 6. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych z nadchodzącą odsłoną popularnej serii bijatyk od Capcomu. W sieci pojawił się bowiem obszerny gameplay, który pozwala przyjrzeć się jednemu z trybów dostępnych we wspomnianej produkcji.

Nowy gameplay z gry Street Fighter 6 skupia się na prezentacji trybu World Tour

Street Fighter 6 – gameplay z trybu World Tour

Powyższy materiał wideo został opublikowany przez redakcję serwisu Game Informer i prezentuje ponad 20 minut rozgrywki ze Street Fighter 6. Całość skupia się natomiast na przedstawieniu trybu World Tour. We wspomnianym wariancie zabawy gracze stworzą własną postać i będą eksplorować różne lokacje, a także toczyć pojedynki.

Przekonaj się, co znaczy siła, grając w World Tour – angażującej grze w trybie jednoosobowym. Zabierz swojego awatara na wyprawę po mieście Metro City i poza jego granicami. Poznaj mistrzów, którzy wezmą Cię pod swoje skrzydła oraz nauczą własnego stylu i technik walki.

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry międzyplatformowe

Street Fighter 6 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera produkcji zaplanowana jest na 2 czerwca 2023 roku. Zamierzacie sięgnąć po kolejną odsłonę popularnej serii bijatyk od Capcomu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach na dole wiadomości!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.