Demo Street Fighter 6 dla Xboxów Series X|S i PC już dostępne. Kolejni gracze mogą sprawdzić tytuł

Street Fighter 6

Capcom nie zwalnia i kontynuuje promocję najnowszej części swojej legendarnej bijatyki. 20 kwietnia odbył się Street Fighter 6 Showcase z dużym pokazem produkcji, a teraz deweloperzy udostępnili wersję demo tego tytułu na kolejne platformy. Użytkownicy PlayStation 5 mogą ogrywać Street Fightera 6 od 21 kwietnia, a dzisiaj wersja demonstracyjna stała się dostępna także dla Xboxów Series X|S oraz PC.

Demo gry Street Fighter 6 jest już dostępne dla użytkowników Xboxów Series X|S oraz PC

Zwiastun Street Fightera 6 wersji demo

Nie da się ukryć, że Capcom ma ostatnio bardzo dobrą passę. Odświeżona wersja Resident Evil 4 osiąga rewelacyjne wyniki sprzedażowe, a także zbiera pozytywne opinie. Capcom idzie za ciosem i promuje najnowszą część swojej legendarnej serii Street Fighter, udostępniając wersję demo tego tytułu – najpierw na PS5, a dzisiaj na Xboxy Series X|S oraz PC.

W wersji demo Street Fightera 6 gracze mogą zobaczyć jak prezentuje się nowy tryb World Tour. Pokazowy wycinek World Tour zaoferuje jedynie wersję dla jednego gracza, w którym można stworzyć swój awatar. Zgodnie z zapowiedzią deweloperów po premierze system ten zostanie wzbogacony o tryb online, a użytkownicy będą mogli stoczyć walki między sobą, korzystając z własnych awatarów.

Oprócz trybu World Tour gracze mogą także stoczyć pierwsze próbne walki oraz skorzystać z samouczka, który ma przyzwyczaić użytkowników do sterowania. Co ciekawe w trybie demo Street Fightera 6 nie można skorzystać z postaci kobiecych.

Zobacz też: Gry międzyplatformowe

Na koniec przypomnijmy, że premiera gry Street Fighter 6 odbędzie się 2 czerwca 2023 roku. Tytuł zmierza na Xboxy Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz PC. Wersje demo można pobrać z PS Store, Steama oraz Xbox Store.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.