Oto pełna lista postaci w Street Fighter 6 – jest kilka nowych twarzy!

Street Fighter 6

Fani czekający na otwartą betę gry Street Fighter 6 z pewnością są zainteresowani poznaniem wszystkich dostępnych bohaterów w nadchodzącej bijatyce. Ku uciesze fanów, Capcom ujawnił ową listę w ostatnim materiale wideo. Na pewno będzie kim walczyć!

REKLAMA

Pełna lista postaci w Street Fighter 6

Street Fighter 6 – trailer World Tour

Listę wszystkich postaci z nadchodzącej odsłony serii gracze mogli poznać za sprawą filmu wprowadzającego do trybu World Tour. Jak się okazuje, w grze dostępnych w dniu premiery będzie 18 bohaterów, a kilku z nich to zupełnie nowe twarze. Pełna lista znajduje się poniżej:

 1. Jamie
 2. Luke
 3. Manon
 4. Kimberly
 5. Lily
 6. JP
 7. Dhalsim
 8. Juri
 9. Dee Jay
 10. Cammy
 11. Ryu
 12. Marisa
 13. E. Honda
 14. Blanka
 15. Guile
 16. Ken
 17. Chun-Li
 18. Zangief

Zobacz też: Gry na telefon

Twórcy nie wykluczają możliwości rozszerzenia tej listy np. przy pomocy DLC. Premiera Street Fighter 6 została zaplanowana na 2023 rok, choć nie ujawniono jeszcze dokładnej daty. Wiadomo natomiast, że tytuł ukaże się na PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Tymczasem zainteresowani gracze mogą zapisać się do udziału w zamkniętej becie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!