Oto pełna lista postaci w Street Fighter 6 – jest kilka nowych twarzy!

Street Fighter 6

Fani czekający na otwartą betę gry Street Fighter 6 z pewnością są zainteresowani poznaniem wszystkich dostępnych bohaterów w nadchodzącej bijatyce. Ku uciesze fanów, Capcom ujawnił ową listę w ostatnim materiale wideo. Na pewno będzie kim walczyć!

Pełna lista postaci w Street Fighter 6

Street Fighter 6 – trailer World Tour

Listę wszystkich postaci z nadchodzącej odsłony serii gracze mogli poznać za sprawą filmu wprowadzającego do trybu World Tour. Jak się okazuje, w grze dostępnych w dniu premiery będzie 18 bohaterów, a kilku z nich to zupełnie nowe twarze. Pełna lista znajduje się poniżej:

 1. Jamie
 2. Luke
 3. Manon
 4. Kimberly
 5. Lily
 6. JP
 7. Dhalsim
 8. Juri
 9. Dee Jay
 10. Cammy
 11. Ryu
 12. Marisa
 13. E. Honda
 14. Blanka
 15. Guile
 16. Ken
 17. Chun-Li
 18. Zangief

Zobacz też: Gry na telefon

Twórcy nie wykluczają możliwości rozszerzenia tej listy np. przy pomocy DLC. Premiera Street Fighter 6 została zaplanowana na 2023 rok, choć nie ujawniono jeszcze dokładnej daty. Wiadomo natomiast, że tytuł ukaże się na PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Tymczasem zainteresowani gracze mogą zapisać się do udziału w zamkniętej becie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.