Street Fighter 6 sprzedaje się świetnie! Capcom może mówić o sukcesie

Street Fighter 6

Minął już niemal rok od premiery Street Fighter 6, więc możemy mówić o kolejnych podsumowaniach. Okazuje się, że sprzedaż gry mogła zadowolić Capcom. Jak na bijatykę jest bowiem dosyć dobra.

Street Fighter 6 – 3,3 miliona sprzedanych kopii

Zwiastun Street Fighter 6

Street Fighter 6 to kolejna odsłona uznanej serii bijatyk. Produkcja ta raczej nie spełniła oczekiwań graczy, ale z drugiej strony jej wydawca może mówić o niemałym sukcesie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazało się bowiem, że gra rozeszła się już w 3,3 miliona sprzedanych kopii. Naturalnie wynik ten nie umywa się do innych franczyz Capcomu, takich jak Resident Evil czy Monster Hunter, ale nadal to bardzo dobre liczby.

Przypomnijmy, że w styczniu poinformowano nas, że gra rozeszła się w liczbie 3 milionów sztuk. Oznacza to, że w niemal pół roku udało się znaleźć dodatkowe 300 000 nabywców.

Street Fighter 6 pojawił się natomiast na rynku dokładnie 2 czerwca 2023 roku. Gra jest obecnie dostępna na PC, PS4, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.