Street Fighter 6 otrzymało kolejny zwiastun! Capcom prezentuje swoją najnowszą bijatykę

Street Fighter 6

Fani bijatyk mogą zacierać ręce, bo w tym roku do sprzedaży trafi Street Fighter 6. Nadchodząca produkcja od Capcomu otrzymała „swoje 5 minut” podczas dzisiejszego wydarzenia Capcom Spotlight, gdzie zaprezentowane zostały kolejne efektowne ujęcia zapowiadające naprawdę widowiskową produkcję. Innymi słowy — jest na co czekać!

REKLAMA

Street Fighter 6 z komentarzami w czasie rzeczywistym

Street Fighter 6 – zwiastun

Poza typową dla tej marki widowiskowością na najnowszym zwiastunie słychać w tle głos komentatora, który w czasie rzeczywistym relacjonuje wydarzenia dziejące się na ekranie. Jest całkiem ciekawa funkcja, tym bardziej że na premierę dostępne będzie aż 13 języków, w tym polski, co dla rodzimych graczy może być sporą zaletą.

Dotychczasowe doniesienia na temat Street Fighter 6 zdradzają, że produkcja od samej premiery będzie przepełniona konkretną zawartością. Dobrym tego przykładem jest kampania dla jednego gracza, która ma oferować naprawdę przyzwoity poziom opowiadanej historii.

Przeczytaj też: Gry podobne do Wiedźmina

Na koniec przypominamy, że Street Fighter 6 zadebiutuje już 2 czerwca 2023 roku na PC, PS4, PS5 oraz Xbox Series X|S. Zamierzacie przetestować najnowszą bijatykę od Capcomu, czy skłaniacie się bardziej ku konkurencyjnym tytułom? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!