Ciepło przyjęta, znana skradanka za darmo na PC! Odbierzecie ją tylko dziś

Styx Shards of Darkness

GOG znów rozdaje grę za darmo. Tym razem to Styx: Shards of Darkness, czyli druga część uznanej serii skradanek. Chętni na odebranie tego tytułu powinni się spieszyć, bo mają na to zaledwie kilka godzin.

Styx: Shards of Darkness za darmo

Zwiastun Styx: Shards of Darkness

Styx: Shards of Darkness jest kolejną darmową grą na GOG-u. To druga część serii, w której znów wcielamy się w rolę tytułowego goblina.

Gra zadebiutowała w 2017 roku na PC, PS4 i Xboxie One. Użytkownicy polskiego sklepu przyjęli ją niezwykle ciepło i wycenili na 4,2 na 5 gwiazdek.

Co warte wspomnienia, oferta jest ważna tylko dzisiaj (21 listopada). Styx: Shards of Darkness można bowiem przypisać do swojego konta bez żadnych kosztów jeszcze przez kilka godzin, do 23:59.

Zobacz też: Gry multiplayer na telefon

Przy okazji warto zaznaczyć, że obecnie na GOG-u trwa wyprzedaż z okazji Black Friday 2023. Wszystkie tytuły objęte tą promocją można znaleźć w tym miejscu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.