Suicide Squad: Kill the Justice League z poważnym błędem przed premierą! Twórcy wyłączyli serwery

Suicide Squad: Kill the Justice League Offline

Wyczekiwany przez graczy Suicide Squad: Kill the Justice League zadebiutuje dopiero w najbliższy piątek, jednak już teraz tytuł ten wzbudza pewne kontrowersje i to nie tylko brakiem recenzji przed premierą. Wszystko za sprawą wersji Deluxe, która w niektórych rejonach świata dała fanom dostęp do produkcji już teraz. Niestety, użytkownicy, którzy już mieli okazję zapoznać się z grą, nie nacieszyli się nią zbyt długo, gdyż tytuł wyświetlał im bardzo nietypowy błąd.

Serwery Sucide Squad: Kill the Justice League wyłączone już na starcie z powodu rażącego błędu

Sucide Squad: Kill the Justice League — zwiastun

Standardowa edycja Sucide Squad: Kill the Justice League ma mieć premierę 2 lutego, jednak gracze, którzy zdecydowali się na zakup wersji Deluxe otrzymali dostęp do gry 3 dni wcześniej. Pomimo że większości rejonów świata dostęp do produkcji nadal jest zablokowany, to fani z Oceanii już mogli sprawdzić najnowsze dzieło Rocksteady. Niestety, większość z nich nie mogła nacieszyć się wcześniejszym dostępem z powodu błędu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Część fanów przy uruchomieniu Suicide Squad: Kill the Justice League napotkała na komunikat o ukończeniu części fabularnej gry, co uniemożliwiało zagranie w produkcję. Studio Rocksteady uznało, że błąd jest na tyle poważny, że zdecydowali się na wyłączenie serwerów, o czym poinformowali za pomocą mediów społecznościowych.

Jesteśmy świadomi, że wielu graczy doświadcza obecnie problemu, w wyniku którego po pierwszym zalogowaniu się do gry, następuje ukończenie całej historii. Aby rozwiązać ten problem, przeprowadzimy konserwację serwerów gry. W tym czasie gra będzie niedostępna. Oczekujemy, że zajmie to kilka godzin i damy znać, gdy będziemy mieli więcej informacji. Przepraszamy za niedogodności.

Oficjalne konto gry Suicide Squad: Kill the Justice League w serwisie X/Twitter

Większość graczy wyraża duże niezadowolenie z takiego obrotu spraw, gdyż wcześniejszy dostęp do gry był częścią pakietu Deluxe, za który zapłacili zdecydowanie większą kwotę niż za wersję standardową gry. Aktualna sytuacja Sucide Squad: Kill the Justice League daje kolejny argument osobom, które krytykują zmuszanie użytkowników do grania zawsze online. Pozostaje mieć nadzieje, że deweloperzy szybko uporają się z błędami i niebawem serwery gry znowu będą dostępne.

Źródło: Game Informer, X/Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.