Do Suicide Squad: Kill the Justice League ma powrócić Batman! Insider ujawnił liczbę sezonów

Suicide Squad Kill the Justice League Batman

Suicide Squad: Kill the Justice League jest jedną z najgorzej przyjętych tegorocznych produkcji. Tytuł rozczarował zarówno wydawcę, jak i graczy, którzy szybko zaczęli tracić zainteresowanie najnowszym dziełem Rocksteady. Mimo że w przerwaniu złej passy nie pomogła premiera pierwszego sezonu, to twórcy zamierzają kontynuować dodawanie nowej zawartości przez najbliższe kilkanaście miesięcy (uwaga – tekst zawiera spoilery!).

Suicide Squad: Kill the Justice League – zakończenie fabuły dopiero w piątym sezonie

W 1. sezonie Suicide Squad: Kill the Justice League do grona grywalnych postaci dołączył Joker. Ze względów fabularnych nie jest to ten sam złoczyńca, który zmarł w Batman: Akhram City, a jego alternatywna wersja pochodząca ze świata stworzonego przez Brainiaca (tzw. Elseworld).

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak twierdzi Miller Ross, twórcy ponownie wykorzystają koncepcję Elseworlds, aby przywrócić zabitego przez Harley Quinn Batmana. Superbohater ma trafić do gry w styczniu 2025 roku, wraz z premierą 4. sezonu.

Insider podał również, że zakończenie zobaczymy dopiero w 5. sezonie.

Ta historia kończy się w 5. sezonie, gdy Liga Sprawiedliwości łączy siły z organizacją A.R.G.U.S, aby zakończyć rządy terroru Brainiaca.

Moje źródła dodają, że to prawdopodobnie będzie koniec gry, a niedawno wprowadzony sezon pierwszy nie poprawił wyników sprzedaży.

Miller Ross

Suicide Squad trafiło na półki sklepowe 2 lutego 2024 r. Tytuł dostępny jest na PC oraz konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.