Suicide Squad: Kill the Justice League z prezentacją rozgrywki i fabuły! Rocksteady zaprasza na pokaz

Suicide Squad: Kill the Justice League Superman

Już w połowie kwietnia premiera Suicide Squad: Kill the Justice League została mocno opóźniona. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja Rocksteady Studios ma zadebiutować na początku 2024 roku, ale w ostatnim czasie twórcy nie dzielili się żadnymi materiałami oraz informacjami na temat swojej gry. Na szczęście deweloperzy postanowili przerwać milczenie i zaprosili graczy na prezentację wspomnianego tytułu.

Suicide Squad: Kill the Justice League z nowymi materiałami w tym tygodniu. Rocksteady rusza z serią pokazów

Suicide Squad: Kill the Justice League – zapowiedź prezentacji

Już jutro – 15 listopada 2023 roku – zainteresowani obejrzą pierwszy odcinek Suicide Squad Insider. Rocksteady Studios zamierza bowiem regularnie prezentować nowe materiały wideo przedstawiające najważniejsze elementy wspomnianej produkcji. Premierowy epizod skupi się na rozgrywce oraz fabule, a całość ma zostać opublikowana o 19:00 czasu polskiego.

Rocksteady Studios opublikowało również teaser trailer pierwszego odcinka Suicide Squad Insider, który znajdziecie powyżej. W krótkim zwiastunie pojawiają się nie tylko główni bohaterowe z Harley Quinn na czele, ale również członkowie Ligi Sprawiedliwości. Możemy być niemal pewni, że w jutrzejszym materiale nie zabraknie kilku nowych ujęć z gry Suicide Squad: Kill the Justice League.

Zobacz też: Najlepsze gry multiplayer na telefon

Suicide Squad: Kill the Justice League powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera nowej produkcji Rocksteady Studios zaplanowana jest na 2 lutego 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.