Weird West sprawdziło już ponad 400 tysięcy osób. Twórcy rozwijają grę i zapowiadają wydarzenia specjalne

Weird West

Weird West to debiutancki projekt zespołu WolfEye Studios, który został bardzo ciepło przyjęty przez graczy i recenzentów. Zachwyty przełożyły się na wyniki, bo wydawca i studio poinformowali, że po Dzikim Zachodzie przeszło już ponad 400 tysięcy graczy. Jak na grę niezależną ze stosunkowo niewielkim budżetem, liczba robi ogromne wrażenie.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Sukces Weird West i plany dalszego rozwoju gry

Zapowiedź pierwszego wydarzenia w Weird West

Weird West ukazało się 31 marca i od razu trafiło do subskrypcji Xbox Game Pass. Grę można już ogłosić sporym sukcesem, bo w zaledwie 2 tygodnie od premiery rozeszła się ona w ponad 400 tysiącach kopii na wszystkich platformach (PC, Xbox, PlayStation). Nie sprecyzowano jednak, czy liczba ta uwzględnia też uruchomienia Weird West w ramach abonamentu Microsoftu.

Przeczytaj też: Pożyczanie gier na Steam

Oceny Weird West na Metacritic i Steam są bardzo pozytywne, co tylko pokazuje, że graczom bardzo spodobał się Dziwny Zachód. Twórcy nie zamierzają porzucać swojego projektu tuż po premierze, czego doskonałym przykładem jest trwające obecnie w grze wydarzenie specjalne z plagą zombie w roli głównej. Na tym się jednak nie skończy, bo zespół WolfEye Studios zamierza dalej rozwijać Weird West, oferując graczom kolejne eventy i nie tylko. Swoje najbliższe plany co do nowej zawartości firma przedstawiła w powyższym filmie.

Co tu dużo mówić: przyszłość Weird West maluje się w jasnych barwach. A wy daliście szansę tej grze, czy Dziwny Zachód jest dla was zbyt pokręcony? Napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z