Weird West od dzisiaj w Xbox Game Pass. 3 gry znikają z subskrypcji

Weird West

Dziś ostatni dzień marca, a Microsoft nie byłby sobą, gdyby nie zakończył miesiąca zmianami w ofercie Xbox Game Pass. Otóż dzisiaj w subskrypcji ląduje wyczekiwane Weird West, ale niestety na tym nie koniec, bo przy okazji z abonamentu znikają aż 3 gry z Madden NFL 20 na czele. Cóż: coś za coś.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Weird West w Xbox Game Pass

Zwiastun Weird West

Weird West to dość unikalna gra RPG, w której będziemy przemierzać Dziki Zachód w wydaniu fantasy, obserwując rozgrywkę z rzutu izometrycznego. Podczas zabawy wcielimy się w kilku bohaterów, a naszym głównym zadaniem będzie eliminowanie wszelkiej maści bestii. Jeżeli chodzi o fabułę, to ta jest dość tajemnicza i zarazem dynamiczna; historia dostosowuje się do działań gracza i jego przeszłych wyborów.


Przeczytaj też: Najlepsze gry RPG w Xbox Game Pass

Weird West pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass dzisiaj o 16:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Gry usuwane z Xbox Game Pass (31.03.2022)

Dobre wieści za nami, więc nie przedłużajmy i skupmy się od razu na tych mniej ciekawych. Do końca dnia z Xbox Game Pass znikną następujące produkcje:

  1. Madden NFL 20 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Narita Boy (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Shadow Warrior 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Dopóki wymienione wyżej gry wciąż pozostają w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentową zniżką. Chętni muszą się jednak spieszyć, bo zegar tyka.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.