Następna darmowa gra już dostępna w Epic Games Store! Gratka dla fanów horrorów

Epic Games Store

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, w tym tygodniu Epic miał zacząć rozdawać Sunless Skies: Sovereign Edition. Tak też się właśnie stało i gra jest już dostępna do pobrania. Na jej zgarnięcie mamy równo tydzień.

Sunless Skies: Sovereign Edition za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Sunless Skies: Sovereign Edition

Sunless Skies: Sovereign Edition to dosyć oryginalna produkcja, która łączy w sobie system zarządzania załogą lokomotywy z elementami horroru. Ten opiera się o motywy wykreowane przez najbardziej znanych pisarzy gatunku, wliczając w to m.in. H.P. Lovecrafta.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto więc wspomnieć, że ta intrygująca pozycja jest teraz dostępna za darmo. Gracze mogą ją odebrać z poziomu Epic Games Store:

Gra pozostanie darmowa do 4 lipca do godziny 17:59. Oznacza to, że niestety jest to ostatnia już czerwcowa darmówka, którą zaoferował nam Epic.

Źródło: Epic Games Store

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.