Super Mario Bros. Wonder najszybciej sprzedającą się grą Super Mario! Nintendo ujawnia wyniki sprzedaży

Super Mario Bros. Wonder

Już dwa tygodnie temu informowano, że Super Mario Bros. Wonder cieszy się rekordowym zainteresowaniem w Europie. Nintendo nie pochwaliło się jednak wówczas liczbą sprzedanych egzemplarzy. Wczoraj natomiast japońska firma przedstawiła raport finansowy za drugi kwartał bieżącego roku fiskalnego i przy okazji ujawniła, ilu graczy sięgnęło po nową platformówkę z wąsatym hydraulikiem w roli głównej.

Nintendo ujawniło wyniki sprzedaży Super Mario Bros. Wonder. Wąsaty hydraulik cieszy się sporym zainteresowaniem

Okazuje się, że Super Mario Bros. Wonder może pochwalić się sprzedażą na poziomie 4,3 miliona egzemplarzy. Wynik ten udało się osiągnąć w zaledwie dwa tygodnie od premiery, dzięki czemu wspomniana produkcja jest najszybciej sprzedającą się grą spod szyldu Super Mario. Nintendo jest jednak przekonane, że to dopiero początek sukcesów.

Gry związane z marką Super Mario sprzedają się konsekwentnie przez długi czas. Przewidujemy, że [Super Mario Bros. Wonder] będzie atrakcyjnym wyborem dla konsumentów w nadchodzącym okresie świątecznym i będzie cieszyć się również zainteresowaniem w przyszłym roku.– stwierdza japońska firma.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS Vita

Na koniec przypomnijmy, że Super Mario Bros. Wonder jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli Nintendo Switch. Warto dodać, że wspomniana produkcja jest pierwszą od 11 lat platformówką 2D z popularnym Mario w roli głównej. Mieliście już okazję zapoznać się z nowymi przygodami wąsatego hydraulika? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.