Super Mario Bros. Wonder na nowym zwiastunie. Kolejne przygody wąsatego hydraulika zapowiadają się super!

Super Mario Bros. Wonder

Super Mario Bros. Wonder to nowa gra z wąsatym hydraulikiem w roli głównej, która trafi na Switcha. Oprócz znanej już postaci, w grze będzie można też zagrać także innymi bohaterami, co mogliśmy już zaobserwować na ostatnim zwiastunie nadchodzącej gry. Twórcy dodali dzisiaj kolejny materiał, który skupia się na najważniejszych elementach tej produkcji.

Super Mario Bros. Wonder – zwiastun z najważniejszymi elementami gry

Nowy zwiastun Super Mario Bros. Wonder

Zwiastun jest dość obszerny i prezentuje najważniejsze aspekty gry – fabułę, miejsce akcji, czyli Królestwo Kwiatów podzielone na siedem stref, a także grywalne postacie. Pozytywne wrażenie sprawiają dodatkowe moce bohaterów, jak np. bańki mydlane, po których można skakać lub opcja władania ogniem.

W grze będzie też możliwość przemiany w słonia. Ciekawie prezentuje się także specjalny kwiat, którego dotknięcie wprowadza na planszy spore zmiany, np. przechylając ją lub zmieniając jej perspektywę. Aby wrócić do normalnego stanu, wystarczy zebrać magiczne nasionko.

W materiale pojawiło się także przypomnienie o dostępnym w Super Mario Bros. Wonder trybie kooperacji. Możliwe będzie zagranie zarówno lokalnie, jak i w sieci. Na jednej konsoli będzie mogło jednocześnie grać do 4 graczy.

Zobacz także: Gry podobne do Starfield

Super Mario Bros. Wonder zadebiutuje już 20 października 2023 roku. Gra trafi wyłącznie na Nintendo Switch. Czekacie na nowe przygody Mario? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.