Super Mario Remake powstaje. Główną postacią… Chris Pratt

super mario remake

Gry z uniwersum Mario nigdy nie były kojarzone z fotorealistyczną grafiką. Nawet samo Nintendo Switch dość mocno odstaje od przedstawicieli dwóch ostatnich generacji. To jednak nie przeszkadza pewnemu zapaleńcowi w tworzeniu remake’u gry Super Mario. W roli głównej obsadzona zostanie podobizna Chrisa Pratta…

Chris Pratt w Super Mario Remake

Traler Super Mario Remake

Jak przyznaje autor, postanowił on stworzyć bardzo realistyczny remake gry Super Mario na podstawie silnika Unreal Engine 5. W rolę popularnego włoskiego hydraulika wcieli się podobizna Chrisa Pratta, czyli aktora podkładającego głos w filmowej adaptacji gry. To właśnie ten „angaż” stał się powodem niemałego poruszenia wśród fanów i pośrednio zmotywował autora przeróbki do tego niecodziennego posunięcia.

Zobacz też: Jak udostępnić internet z telefonu na komputer

Ciekawe, czy ktoś przyjmuje już zakłady odnośnie czasu, w jakim Nintendo „zamknie” projekt przy pomocy swojego działu prawnego. Wszyscy doskonale wiedzą, że Japończycy mają dość rygorystyczne podejście do swoich tytułów i praw do nich. Nie zmienia to jednak faktu, że na ich platformę powstała cała masa świetnych gier!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.