Super Mario Remake powstaje. Główną postacią… Chris Pratt

super mario remake

Gry z uniwersum Mario nigdy nie były kojarzone z fotorealistyczną grafiką. Nawet samo Nintendo Switch dość mocno odstaje od przedstawicieli dwóch ostatnich generacji. To jednak nie przeszkadza pewnemu zapaleńcowi w tworzeniu remake’u gry Super Mario. W roli głównej obsadzona zostanie podobizna Chrisa Pratta…

REKLAMA

Chris Pratt w Super Mario Remake

Traler Super Mario Remake

Jak przyznaje autor, postanowił on stworzyć bardzo realistyczny remake gry Super Mario na podstawie silnika Unreal Engine 5. W rolę popularnego włoskiego hydraulika wcieli się podobizna Chrisa Pratta, czyli aktora podkładającego głos w filmowej adaptacji gry. To właśnie ten „angaż” stał się powodem niemałego poruszenia wśród fanów i pośrednio zmotywował autora przeróbki do tego niecodziennego posunięcia.

Zobacz też: Jak udostępnić internet z telefonu na komputer

Ciekawe, czy ktoś przyjmuje już zakłady odnośnie czasu, w jakim Nintendo „zamknie” projekt przy pomocy swojego działu prawnego. Wszyscy doskonale wiedzą, że Japończycy mają dość rygorystyczne podejście do swoich tytułów i praw do nich. Nie zmienia to jednak faktu, że na ich platformę powstała cała masa świetnych gier!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!