Surgeon Simulator 2: Access All Areas w Xbox Game Pass od dnia premiery

Surgeon Simulator 2: Access All Areas

Biblioteka Xbox Game Pass ciągle się powiększa. Dziś w abonamencie pojawiło się Art of Rally, a teraz dowiedzieliśmy się, że do usługi Microsoftu w dniu swojej premiery trafi Surgeon Simulator 2: Access All Areas. Zainteresowanym graczom nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Surgeon Simulator 2: Access All Areas zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Surgeon Simulator 2: Access All Areas

Surgeon Simulator 2: Access All Areas to nic innego jak zabawny symulator chirurga. Motywem przewodnim gry jest przeprowadzanie rozmaitych operacji, które trzeba ukończyć w określonym czasie. Nie jest to jednak produkcja, którą można określić mianem realistycznej; elementy humorystyczne odgrywają tu dużą rolę.

Premiera Surgeon Simulator 2: Access All Areas odbędzie się na początku przyszłego miesiąca, a konkretniej 2 września 2021 roku. Rzecz jasna tego samego dnia gra pojawi się w Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów uruchomimy ją na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Jest cień szansy, że będzie dostępna również w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z