Sword and Fairy: Forever Together zmierza do Xbox Game Pass

Sword and Fairy: Forever Together

Kilka dni temu wyszło na jaw, iż już wkrótce z Xbox Game Pass zniknie aż 6 gier. Natomiast dzisiaj dowiedzieliśmy się, że za kilka miesięcy do abonamentu trafi chińska gra RPG. Mowa o Sword and Fairy: Forever Together.

Sword and Fairy: Forever Together wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Sword and Fairy: Forever Together

Sword and Fairy: Forever Together to ciepło przyjęte RPG akcji prosto z Chin. Główną bohaterką gry jest młoda kobieta imieniem Yue Qingshu. Protagonistka musi stawić czoła złowrogiej bogini demonów Kuiyu.

Przeczytaj też: Kody do GTA Vice City

Sword and Fairy: Forever Together trafi do biblioteki Xbox Game Pass 6 lipca 2023 roku. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.