Sword and Fairy: Forever Together zmierza do Xbox Game Pass

Sword and Fairy: Forever Together

Kilka dni temu wyszło na jaw, iż już wkrótce z Xbox Game Pass zniknie aż 6 gier. Natomiast dzisiaj dowiedzieliśmy się, że za kilka miesięcy do abonamentu trafi chińska gra RPG. Mowa o Sword and Fairy: Forever Together.

REKLAMA

Sword and Fairy: Forever Together wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Sword and Fairy: Forever Together

Sword and Fairy: Forever Together to ciepło przyjęte RPG akcji prosto z Chin. Główną bohaterką gry jest młoda kobieta imieniem Yue Qingshu. Protagonistka musi stawić czoła złowrogiej bogini demonów Kuiyu.

Przeczytaj też: Kody do GTA Vice City

Sword and Fairy: Forever Together trafi do biblioteki Xbox Game Pass 6 lipca 2023 roku. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!