System Shock już na konsolach. Gra trafiła na PlayStation i Xboxy

reboot system shock

Po niedawnej zapowiedzi dziś nastąpił dzień, na który czekali konsolowcy. Dziś bowiem System Shock trafił na konsole. Gra jest dostępna na platformach nowej i starej generacji.

System Shock zadebiutował na PlayStation i Xboxach

Zwiastun System Shock

Niemal równo rok po wydaniu na PC, System Shock jest już dostępny na konsolach. Gra trafiła dziś bowiem na PS4, PS5, Xboxa One i Xboxy Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Remake kultowej gry działa na konsolach obecnej generacji w 60 FPS i 4K. Co więcej, konsolowe wydanie gry doczekało się również sporo nowej zawartości, w tym żeńską bohaterkę oraz nowe zakończenie.

Na pewno jest więc co sprawdzać. Tym bardziej że System Shock zebrał przy okazji swojej premiery świetne oceny, co podkreśliło wierne odwzorowanie oryginału.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.