Popularny raper zaangażowany w produkcję GTA 6! Z tego powodu nie może grać w GTA Online

GTA 6 T-Pain

GTA 6 rozpala wyobraźnię i oczekiwania ogromnej liczby graczy z całego świata, którzy czekają na debiut najnowszej produkcji od Rockstar Games. Udostępniony na początku grudnia 2023 roku trailer rozbudził wielkie nadzieje i dość szybko pobił wiele rekordów popularności. Teraz zaś na światło dzienne wyszły kolejne fascynujące wieści na temat jednej z najbardziej wyczekiwanych pozycji.

T-Pain współpracuje z Rockstar Games przy tworzeniu GTA 6

GTA 6
GTA 6

Okazuje się bowiem, że Faheem Rashad Najm, znany szerzej jako T-Pain został zaangażowany do prac nad GTA 6. Gracze mogli się o tym dowiedzieć, ponieważ artysta otrzymał od deweloperów zakaz grania w GTA Online i przekazał to podczas jednej z transmisji. Twórcy obawiali się najpewniej, że mógłby zdradzić poufne szczegóły na temat projektu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na razie nie jest pewne, w jakiej roli znany raper pojawi się w grze, ale dość sensowna wydaje się teoria, jakoby odpowiadał za dostarczenie kilku utworów do radia. Nie można wykluczyć też, że doczeka się on pewnego angażu w historii głównej lub jednym z zadań pobocznych. Zapewne byłoby to ciekawe i szczególnie przyjemne dla fanów artysty.

Niektórych bawić może fakt, że T-Pain nie może teraz grać w GTA Online, jednak zachowawczość Rockstar Games raczej nie powinna dziwić. Mowa w końcu o korporacji, która padła ofiarą poważnego ataku hakerskiego i z tego powodu woli ona zachowywać wszelką ostrożność.

Źródło: Instagram: djakademikstv

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.