Tactics Ogre: Reborn oficjalnie. Square Enix odświeża lubianego klasyka

Tactics Ogre: Reborn

Zapowiedziano Tactics Ogre: Reborn, czyli remaster kultowego Tactics Ogre: Let Us Cling Together. Square Enix udostępniło już pierwszy zwiastun nadchodzącego odświeżenia, a także zdradziło co nieco o samej grze. Zapowiada się naprawdę fajnie!

Tactics Ogre: Reborn zapowiedziane. Jest pierwszy zwiastun

Zwiastun Tactics Ogre: Reborn

Tactics Ogre: Reborn to remaster Tactics Ogre: Let Us Cling Together, które zadebiutowało w 2010 roku na PSP. Seria sięga 2002 roku, ale dopiero teraz zdecydowano się przywrócić ją do życia za sprawą omawianego odświeżenia.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS3

Remaster zaoferuje nie tylko ulepszoną oprawę graficzną, a także masę zmian gameplayowych (m.in. przeciwnicy staną się sprytniejsi) i co najważniejsze — pełny dubbing dialogów. Premiera Tactics Ogre: Reborn odbędzie się 11 listopada 2022 roku. Gra trafi na PC, PS5 i Nintendo Switch — wszystkie wydania poza tym na komputery otrzymają fizyczne wydanie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.