Tactics Ogre: Reborn oficjalnie. Square Enix odświeża lubianego klasyka

Tactics Ogre: Reborn

Zapowiedziano Tactics Ogre: Reborn, czyli remaster kultowego Tactics Ogre: Let Us Cling Together. Square Enix udostępniło już pierwszy zwiastun nadchodzącego odświeżenia, a także zdradziło co nieco o samej grze. Zapowiada się naprawdę fajnie!

REKLAMA

Tactics Ogre: Reborn zapowiedziane. Jest pierwszy zwiastun

Zwiastun Tactics Ogre: Reborn

Tactics Ogre: Reborn to remaster Tactics Ogre: Let Us Cling Together, które zadebiutowało w 2010 roku na PSP. Seria sięga 2002 roku, ale dopiero teraz zdecydowano się przywrócić ją do życia za sprawą omawianego odświeżenia.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS3

Remaster zaoferuje nie tylko ulepszoną oprawę graficzną, a także masę zmian gameplayowych (m.in. przeciwnicy staną się sprytniejsi) i co najważniejsze — pełny dubbing dialogów. Premiera Tactics Ogre: Reborn odbędzie się 11 listopada 2022 roku. Gra trafi na PC, PS5 i Nintendo Switch — wszystkie wydania poza tym na komputery otrzymają fizyczne wydanie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!