Sony pojawi się na Summer Game Fest 2024?! Japończycy mają szykować coś tylko dla prasy

PlayStation Summer game fest 2024

Jedna z głośniejszych branżowych imprez 2024 roku, czyli Summer Game Fest zbliża się wielkimi krokami, rozgrzewając graczy oraz media growe do czerwoności. Każdy bowiem spodziewa się, że podczas wydarzenia doczekamy się wielu zapowiedzi rewelacyjnych gier, choć ostatnio sam Geoff Keighley postanowił stonować te oczekiwania. Okazuje się jednak, że na imprezie pojawi się Sony i zaprezentuje prasie gamingowej jeden ze swoich tajnych projektów.

Podczas Summer Game 2024 Fest Sony ma pokazać prasie jedną ze swoich nadchodzących gier

Sony PlayStation
Sony PlayStation

Według informacji, które dostarczył shinobi602, Sony przygotowało dla graczy specjalny pokaz, do którego dostęp będą mieli tylko i wyłącznie branżowi dziennikarze. Zdaje się więc, że firma ma jakiegoś „asa w rękawie” i najwidoczniej chce go najpierw zaprezentować wąskiej publiczności, żeby po jakimś czasie dotrzeć do znacznie szerszego (i pewnie bardziej krytycznego) grona odbiorców.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście na razie nie jest jasne, o co dokładnie chodzi, choć można spodziewać się, że firma chce w ten sposób zaprezentować światu jedną ze swoich nadchodzących gier.

Jest to dość nietypowe podejście ze strony Sony, zwłaszcza że ostatnio mieliśmy okazję nieco bliżej przyjrzeć się nadchodzącym grom na PlayStation przy okazji State of Play 2024. Czyżby firma faktycznie miała jeszcze jakiegoś asa w rękawie? Przydałoby się, zwłaszcza że ostatnia dedykowana impreza raczej nie podbiła serc zbyt wielu osób, ani tym bardziej nie zadowoliła posiadaczy konsol PlayStation.

Źródło: ResetEra

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.