The Evil Within 3 jednak nie powstanie? Tango Gameworks ma pracować nad nową grą online

The Evil Within 2

Nie ma chyba fana horrorów, który nie chciałby zagrać w The Evil Within 3. Nawet mimo tego, że druga odsłona serii została przyjęta dosyć średnio. Jedna z umieszczonych ostatnio ofert pracy w Tango Gameworks sugeruje jednak, że deweloper ma inne plany na swoje przyszłe produkcje.

Tango Gameworks szuka ludzi z doświadczeniem w tworzeniu gier online

Jedną z pierwszych plotek dotyczących The Evil Within 3 był easter egg umieszczony w najnowszej grze Tango Gameworks znanej jako Hi-Fi Rush, ale być może na ten tytuł przyjdzie nam zaczekać dłużej, niż się spodziewaliśmy. Tak wynika przynajmniej z ogłoszenia o pracę, które znalazło się na stronie dewelopera.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tango Gameworks szuka bowiem environment designera z doświadczeniem w tworzeniu gier multiplayer. Nie oznacza to oczywiście, że przyszły projekt studia w całości skupi się na trybie online, ale nadal ciężko wyobrazić sobie The Evil Within 3, które obsługuje rozgrywkę wieloosobową.

Zobacz też: Laptop do 6000 zł – najlepsze modele

Kolejną opcją jest możliwe rozwijanie kilku tytułów jednocześnie. Na pierwszy rzut oka wydaje się jednak, że perspektywy na wydanie w bliższej przyszłości kontynuacji popularnej serii horrorów japońskiego studia odrobinę się oddaliły.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.