The Evil Within 3 zapowiedziane? Tajemniczy easter egg w Hi-Fi Rush zdaje się na to wskazywać

The Evil Within 2

Tajemniczy easter egg w Hi-Fi Rush – najnowszej produkcji studia Tango Gameworks – rozpalił nadzieję fanów na powrót The Evil Within 3. Oznaczałoby to, że ciepło przyjęta seria survival-horrorów powróciłaby po kilku latach absencji. Na jej kontynuację czekamy już bowiem od 2017 roku.

The Evil Within 3 zapowiedziane w Hi-Fi Rush? Easter egg daje nadzieję na kontynuację serii

Zwiastun The Evil Within 2

Hi-Fi Rush okazał się niespodziewanym hitem, który został nawet jedną z najlepiej ocenianych gier ostatnich miesięcy. W momencie święcenia sukcesów przez najnowszą produkcję Tango Gameworks wiele osób zdążyło na chwilę zapomnieć o poprzedniej świetnej serii studia, czyli o The Evil Within.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem tajemniczy easter-egg z Hi-Fi Rush może sugerować, że wkrótce być może doczekamy się zapowiedzi The Evil Within 3. Wskazuje na to napis na ekranie, który w jednym z momentów gry mogliśmy zaobserwować przez ułamek sekundy. Jego treść brzmi bowiem: „sequel popularnego survival-horroru został zapowiedziany”.

Zobacz też: Klawiatura mechaniczna do 100 zł – najlepsze modele

Ciężko pomyśleć o innym tytule z tego gatunku, którego oficjalne ogłoszenie mogłoby szykować Tango Gameworks. Wiele wskazuje więc na to, że już niedługo dane nam będzie zapoznać się z formalną zapowiedzią trzeciej odsłony The Evil Within.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.