The Evil Within 3 zapowiedziane? Tajemniczy easter egg w Hi-Fi Rush zdaje się na to wskazywać

The Evil Within 2

Tajemniczy easter egg w Hi-Fi Rush – najnowszej produkcji studia Tango Gameworks – rozpalił nadzieję fanów na powrót The Evil Within 3. Oznaczałoby to, że ciepło przyjęta seria survival-horrorów powróciłaby po kilku latach absencji. Na jej kontynuację czekamy już bowiem od 2017 roku.

REKLAMA

The Evil Within 3 zapowiedziane w Hi-Fi Rush? Easter egg daje nadzieję na kontynuację serii

Zwiastun The Evil Within 2

Hi-Fi Rush okazał się niespodziewanym hitem, który został nawet jedną z najlepiej ocenianych gier ostatnich miesięcy. W momencie święcenia sukcesów przez najnowszą produkcję Tango Gameworks wiele osób zdążyło na chwilę zapomnieć o poprzedniej świetnej serii studia, czyli o The Evil Within.

Tymczasem tajemniczy easter-egg z Hi-Fi Rush może sugerować, że wkrótce być może doczekamy się zapowiedzi The Evil Within 3. Wskazuje na to napis na ekranie, który w jednym z momentów gry mogliśmy zaobserwować przez ułamek sekundy. Jego treść brzmi bowiem: „sequel popularnego survival-horroru został zapowiedziany”.

Zobacz też: Klawiatura mechaniczna do 100 zł – najlepsze modele

Ciężko pomyśleć o innym tytule z tego gatunku, którego oficjalne ogłoszenie mogłoby szykować Tango Gameworks. Wiele wskazuje więc na to, że już niedługo dane nam będzie zapoznać się z formalną zapowiedzią trzeciej odsłony The Evil Within.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!