Microsoft wziął się za tańszy Xbox Game Pass z Turcji! To już koniec kumulowania abonamentu na lata

Xbox Game Pass

Pod koniec ubiegłego miesiąca Microsoft wycofał promocję na Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł. Ruch ten rozczarował wielu graczy, ale Amerykanie nie zamierzają się zatrzymywać, czego dowodem jest kolejna zmiana w polityce abonamentowej. Okazuje się bowiem, że od teraz nie można już kumulować subskrypcji z Turcji i Argentyny na tak długi okres, jak jeszcze do niedawna.

Tańszy Xbox Game Pass Ultimate z Turcji i Argentyny z nowymi ograniczeniami

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Microsoft zdał sobie sprawę, że wiele osób kupuje Game Passa z regionów, w których jest on tańszy. Mowa tu szczególnie o Turcji i Argentynie, czyli państwach, które Amerykanie wzięli teraz na tapet. Dotychczas bez problemu można było kumulować subskrypcję z tych krajów na maksymalnie 3 lata, ale teraz limit ten został zmniejszony do najwyżej 13 miesięcy. Nie da się ukryć, że jest to duża zmiana.

Przeczytaj też: Gry podobne do Gothic

Microsoft najwyraźniej zaczął proces „uszczelniania” swojej subskrypcji, starając się zagrać na nosie graczom, którzy wykorzystują wszelkie dostępne sposoby, by trochę przyoszczędzić. Wielu osobom ruch ten z pewnością się nie spodoba, ale cóż – nie pozostaje nam nic innego jak zacisnąć zęby i się z nim pogodzić.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.