Koniec Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł?! Microsoft wycofał promocję, być może na zawsze

Xbox Game Pass

Od samego początku istnienia usługi Xbox Game Pass Microsoft oferował graczom możliwość zakupienia pierwszego miesiąca za 4 zł. Niestety doszły nas słuchy, że promocja się zakończyła – na oficjalnej stronie Xboxa abonament można już kupić tylko w pełnej cenie. Oferta za 4 zł lub ekwiwalent w lokalnej walucie została zlikwidowana na całym świecie.

Koniec Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł

Ceny Xbox Game Pass
Obecne ceny Xbox Game Pass

Xbox Game Pass za 4 zł to promocja, którą wielu sobie ceniło. Niestety z jakiegoś powodu oferta została wycofana i na stronie Microsoftu abonament Ultimate można teraz kupić jedynie za 54,99 zł, niezależnie od tego, czy jesteśmy nowymi użytkownikami, obecnymi lub powracającymi. Coraz więcej doniesień na ten temat pojawia się też na międzynarodowych forach takich jak Reddit, gdzie użytkownicy zgłaszają swoje obawy wobec działań Microsoftu.

Przeczytaj też: Gry podobne do GTA

W każdym razie „pokrzywdzeni” są wszyscy, bo jak już wspomnieliśmy – usunięcie oferty dla nowych użytkowników nie dotyczy tylko Polski, a także wszystkich innych regionów, w których Amerykanie oferują swój abonament. Na ten moment nie wiadomo, czy to tylko chwilowe zagranie, czy też Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł już na zawsze przeszedł do historii. Nie pozostaje nam nic innego jak liczyć, że startowa oferta jeszcze kiedyś wróci do łask.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.