Ted Lasso w grze wideo? Możliwe, że FIFA 23 zaproponuje coś nowego

Ted Lasso

Ted Lasso to fikcyjny trener piłkarski, będący tytułowym bohaterem szalenie popularnego serialu z wytwórni Apple. Produkcja oparta jest o piłkarską otoczkę znaną z Anglii i tamtejszej ligi. Sugestywny wpis postaci na Twitterze sugeruje, że być może uniwersum czeka współpraca z grą wideo. Czeka nas FIFA 23 i AFC Richmond?

Ted Lasso i FIFA 23 to para idealna?

Choć nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, sporo światła na sprawę rzuca (a jakże) wątek na Twitterze. Aktor, a w zasadzie postać Teda Lasso opublikowała zdjęcie, na którym widzimy go w świetle sprzętu mającego uchwycić każdy detal jego twarzy i sylwetki. Technologia ta jest wykorzystywana przez EA Sports do wiernego przenoszenia twarzy zawodników i trenerów do swoich gier. Post został opatrzony komentarzem:

Uważaj Mario! Nie jesteś jedynym pikselowym gościem z wąsem, który nie ma pojęcia, gdzie zaprowadzi go rura…

Ted Lasso

Zobacz też: Pad do komputera — najlepsze modele

W języku angielskim słowo Tube jest używane zarówno w kontekście metra w Wielkiej Brytanii, jak i również słynnych już rur z gier z wąsatym hydraulikiem w roli głównej. Całość wpisu jasno sugeruje, że Ted Lasso zostanie przeniesiony do świata cyfrowego. Co najciekawsze, post skomentowany został przez profil EA Sports. Czy można było przedstawić tę sprawę jeszcze jaśniej?

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W grze pojawi się kilka nowości, na przykład tryb gry Momenty. Nic więc dziwnego, jeżeli twórcy zdecydują się na wprowadzenie do produkcji bohaterów tego szalenie popularnego serialu, jakim jest Ted Lasso i prowadzona przez niego drużyna AFC Richmond. Premiera gry FIFA 23 już 27 września 2022 roku!

O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.