Data premiery Tekken 8 wycieka do sieci! Na nową bijatykę Bandai Namco jeszcze trochę poczekamy

Tekken 8

W zeszłym miesiącu odbyły się zamknięte testy gry Tekken 8, do których część użytkowników miała dostęp jeszcze po ich zakończeniu. Bandai Namco zagroziło wówczas, że nieuczciwi gracze zostaną wykluczeni z Tekken World Tour oraz innych oficjalnych turniejów. Wierni fani serii z pewnością czekają natomiast na dokładną datę premiery gry, która – jak się okazuje – wyciekła do sieci.

Tekken 8 ma zadebiutować na początku 2024 roku. Dokładna data premiery gry wyciekła do sieci

Za wyciek odpowiada informator kryjący się pod pseudonimem „Aggiornamenti Lumia”, który regularnie przeszukuje bazę danych Microsoftu w poszukiwaniu ciekawych „smaczków”. Według informacji zdobytych przez wspomnianego dataminera Tekken 8 ma zadebiutować na rynku dokładnie 26 stycznia 2024 roku. Fanom serii nie pozostaje nic innego, jak czekać na oficjalne potwierdzenie daty premiery przez Bandai Namco.

Najbliższą ku temu okazją jest pokaz Gamescom Opening Night Live, który rozpocznie się dzisiaj – 22 sierpnia – o 20:00 czasu polskiego. Bandai Namco już jakiś czas temu potwierdziło, że pojawi się na targach w Kolonii, a wczoraj Katsuhiro Harada – reżyser serii Tekken – zapowiedział, że na wspomnianej prezentacji gracze będą mieli okazję zobaczyć grę Tekken 8.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 3500 zł

Kup Tekken 7

Tekken 8 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Czekacie na nową odsłonę popularnej serii bijatyk? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.